Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Co zagrać

SUPERBET typy na: mecz Polski z San Marino

Którzy Polacy wpiszą się na listę strzelców? Fot. Rafal Rusek / PressFocus

Pierwszy mecz Polacy wygrali okazale, ale jednak brakowało im bardzo dużo – głównie stylu. Dzisiaj zadanie będzie prostsze, bo jednak San Marino nie jest rywalem z jakiejkolwiek półki. Zachowując oczywiście należyty szacunek dla rywala trzeba jednak przyznać, że Polacy będą dziś naprawiać swój bilans bramkowy.

Szansa dla mniejszych

Mecz z drużyną pokroju San Marino to nie tylko szansa dla trenera na testowanie nowych rozwiązań w warunkach „bojowych”, ale także możliwość bezpiecznego sprawdzenia graczy rezerwowych czy młodych, dopiero dobijających się do kadry. Jest to też szansa dla bardziej defensywnych zawodników, aby dodali coś do swojego dorobku strzeleckiego.

Dlatego nasza pierwsza propozycja to bramka Glika, który z reguły broni dostępu do naszego pola karnego, choć w meczu z Albanią popisał się świetną asystą. Zresztą, nawet w swojej klubowej karierze miał okazje trafiać do siatki rywali mocniejszych, niż San Marino.

NASZ TYP: Glik strzeli a w meczu padnie minimum 6 bramek

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Sprawdź szeroką ofertę na spotkanie Polaków z San Marino na superbet.pl!

Mecz pełnej dominacji

Mimo ewidentnych problemów naszej kadry na niektórych polach, nie zakładamy innego scenariusza niż pełna kontrola sytuacji na boisku i ofensywnej, skutecznej gry. Jak wiemy, w sytuacji gdy jakieś zespoły w tabeli kwalifikacji będą mieć podobny bilans punktowy, liczyć się będą zdobyte bramki. Dziś będzie świetna okazja do podreperowania naszego bilansu.

Korzystając z ciekawych propozycji na Superbet.pl możemy odkryć specjalne opcje „kombinowane”, podobnie jak w pierwszej propozycji. Tym razem podpowiemy wam coś mniej ryzykownego, ale posiadającego mimo to atrakcyjny kurs. Co zabawne, w poniższym typie nie musimy nawet wskazywać na drużynę, która wygra!

NASZ TYP: Bez remisu w obu połowach, więcej bramek w 2. połowie

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Mecze Polaków możesz typować na superbet.pl!

Stara i sprawdzona metoda

Obydwie podpowiedzi mają pewną cechę – zakładają w sobie wystąpienie więcej niż 1 zdarzenia. To oczywiście nie każdemu może odpowiadać, dlatego przygotowaliśmy również metodę sprawdzoną, szczególnie w meczach z San Marino.

Mowa oczywiście o liczbie bramek. Biorąc pod uwagę pięć ostatnich spotkań obydwu reprezentacji, średnia bramek znacząco przekraczała 5. Dodajmy do tego dobrze działającą ofensywę Polaków z meczu z Albanią i konieczność zdobycia sporej ilości goli, a mamy idealny typ na dzisiejszy mecz!

NASZ TYP: W meczy minimum 6 goli.

Sprawdź pozostałe propozycje od superbet.pl!

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Komentarze

Te teksty mogą Cię zainteresować

Inne sporty

Przy okazji trwającego Australian Open zaczęliśmy się zastanawiać, jak stoi męski tenis w polskim wydaniu. W WTA mamy w końcu następczynię Agnieszki Radwańskiej –...

Quiz

W ciągu ostatnich 40 lat przez ligę angielską przewinęło się wielu świetnych napastników. Ale czy będziesz w stanie wymienić wszystkich, którzy w tym czasie...

Quiz

Z mistrzostw świata w 2002 i 2006 roku dobrych wspomnień nie mamy, ale… powspominajmy. Czy pamiętacie nazwiska, które Jerzy Engel zabrał na mundial w...

Piłka nożna

Nie pytajcie, skąd to wiemy. Po prostu mamy pewne informacje. Ekstraklasa 2021 będzie taka: #STYCZEŃ Na zgrupowaniach w Hiszpanii i innych Turcjach wszyscy dają...